MB Motors Poznań x Decathlon Poznań

Weź udział w naszym konkursie i wygraj weekend z elektrycznym Mercedesem-Benz EQE od MB Motors Poznań w pełni naładowanym i gotowym na przygodę!

Odkryj ekscytujące połączenie elektromobilności i przygody z MB Motors Poznań i Decathlonem!

Już teraz odwiedź naszą specjalną ekspozycję mieszczącą się pod wejściem głównym do Decathlon Poznań, przy ul. Szwedzkiej 8, gdzie prezentujemy elektryczny Mercedes-Benz EQE SUV wraz z wybranymi akcesoriami dostępnymi w Decathlonie, m.in. namiotem dachowym. Pokażemy Ci, że elektryczny SUV to doskonały wybór na ekologiczne biwaki, pozwalający cieszyć się naturą bez śladu zanieczyszczeń.

Co musisz zrobić, aby zgarnąć nagrodę?

  1. Zrób zdjęcie samochodu ekspozycyjnego EQE SUV pod Decathlon Poznań, ul. Szwedzka 8, umieść na Instagramie i oznacz profil @mbmotors.poznan
  2. Zarejestruj się PONIŻEJ i napisz nam, dlaczego to Ty miałbyś wygrać powinieneś wygrać ten weekend z EQE?. Pamiętaj, żeby w mailu podać swój numer telefonu i nazwę profilu na Instagramie!
  3. Trzymaj kciuki i czekaj na rozstrzygnięcie, zwycięzcę ogłosimy 1 września 2024.

Powodzenia! Koniecznie dajcie znać o konkursie swoim znajomym!


ZAREJESTRUJ SIĘ


REGULAMINNie przegap tej szansy na niezapomniany weekend!

Mercedes-Benz EQE SUV to idealne połączenie zaawansowanej technologii, komfortu i dbałości o środowisko. Zeroemisyjność, cicha praca silnika oraz wykorzystanie materiałów z recyklingu czynią go idealnym towarzyszem wyjazdów. Co więcej, z długim zasięgiem na jednym ładowaniu i rosnącą siecią stacji ładowania, EQE SUV gwarantuje, że dotrzesz tam, gdzie zaprowadzi Cię serce, niezależnie od odległości.


ZAREJESTRUJ SIĘ