The New Mercedes-Benz kompakt Introducing the Mercedes-Benz kompakt Starting From £32,565.00

Mercedes-Benz kompakt

Kompaktowa klasa samochodów osobowych Mercedes-Benz liczy osiem modeli. Każdy z nich ma niewielkie wymiary i charakteryzuje się sportowym designem, maksymalnym komfortem oraz nowoczesnymi technologiami. 

Wybrane zalety:

  • Systemy wspomagania Intelligent Drive, znajdujące się we wszystkich kompaktowych samochodach marki Mercedes-Benz, sprawiają, że podróż jest bezpieczniejsza i spokojniejsza;
  • Dostępny opcjonalnie pakiet ENERGIZING Plus może zapewnić dłuższą wydajność za kierownicą i bardzo przyjemną jazdę;
  • Dostępny w wielu modelach system multimedialny MBUX dostosuje się dzięki sztucznej inteligencji do potrzeb kierowców.

Mercedes-Benz Klasa A

Klasa A imponuje nowym, progresywnym przodem ze wzorem gwiazdy Mercedes-Benz na osłonie chłodnicy, płaskimi reflektorami LED i opcjonalnym tylnym dyfuzorem z chromowanymi elementami. Auto posiada niepowtarzalny kształt - zredukowane linie, długi rozstaw osi i kompaktowa kabina pasażerska łączą się w zrównoważone proporcje. We wnętrzu znajdują się takie elementy jak system nagłaśniający Burmester® Surround, zapewniający pasjonujący dźwięk przestrzenny, system multimedialny MBUX, kierownicę nowe generacji wyposażoną w panele dotykowe, a także innowacyjne materiały wykończeniowe pochodzące z recyklingu.

Dowiedz się więcej o Mercedesie klasy A

 Mercedes-Benz Klasa B

Nowej Klasie B na pewno nie można odmówić wyjątkowego designu. Nowe wykończenie osłony chłodnicy z motywem gwiazdy oraz nowy wzór reflektorów zapewniają dynamiczny wygląd, który zachwyci niejednego kierowcę. Reflektory MULTIBEAM LED zachwycają precyzyjnym designem i zapewniają doskonałe oświetlenie pola widzenia, a obręcza kół ze stopu metali lekkich nadają Klasie B dynamiczny, sportowy charakter. Panoramiczny przesuwany dach wpuszcza więcej światła do Twojego pojazdu, nadając wyglądowi zewnętrznemu lekkości i ekskluzywności. Klapa tylna EASY-PACK sprawia, że załadunek i rozładunek bagażnika jest jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy, a zamieszczony w niej dodatkowo system HANDS-FREE ACCESS umożliwia otwieranie i zamykanie jednym ruchem pod zderzakiem. Tylny zderzak z dolną częścią o wyglądzie dyfuzora i chromowaną listwą wykończeniową podkreśla szerokość i dynamikę Klasy B. We wnętrzu auta znajdziemy nowe kolory tapicerki i ekskluzywne elementy wykończeniowe, system multimedialny MBUX oraz sportową wielofunkcyjną kierownicę. 

Dowiedz się więcej o Mercedesie klasy B

Mercedes-Benz EQA

Osłona chłodnicy typu Black-Panel ze zintegrowanym pasem świetlnym LED nadaje Mercedesowi EQA tajemniczości i elegancji. Reflektory LED High Performance oraz adaptacyjny system świateł drogowych mogą samodzielnie włączać światła drogowe, jeśli nie zarejestrowały innych pojazdów z tyłu lub z przodu. Panoramiczny dach przesuwany nie tylko wpuszcza więcej światła do wnętrza samochodu, ale również w połączeniu z relingami dachowymi z polerowanego aluminium nadają elegancji. Same relingi oprócz estetyki, są w pełni funkcjonalne i umożliwiają bezpieczny montaż różnych dachowych systemów transportowych. Nie zapomniano także o tyle auta - elegancka taśma świetlna łączy się z delikatnymi światłami LED, idealnie podkreślając design. We wnętrzu samochodu znajdują się takie udogodnienia jak Oświetlenie Ambiente, liczne elementy ozdobne, system multimedialny MBUX, wyświetlacz Head-Up oraz sportowa kierownica wielofunkcyjna. 

Dowiedz się więcej o Mercedesie EQA

Zobacz również:

Strapline Content