AMG Performance Tour z MB MOTORS

AMG Performance Tour to wydarzenie, na które czekają wszyscy miłośnicy sportowych emocji. Przed naszym najnowszym salonem samochodów osobowych MB Motors w Jankach, na uczestników czekały najmocniejsze samochody spod znaku AMG. Nic nie budzi lepiej, od dźwięku sportowego silnika Mercedes-AMG!

Po krótkiej odprawie ruszyli w drogę. Gama samochodów Mercedes-AMG jest duża, dlatego całodniową trasę zaprojektowaliśmy tak, aby każdy uczestnik miał czas zapoznać się z każdym modelem. AMG Performance Tour to jedyna taka okazja!

Za kierownicą Mercedesa czas na drodze mija szybko, za kierownicą Mercedesa-AMG jeszcze szybciej. O potrzebie przystanku przypomina tylko wskazówka poziomu paliwa. Po kilkunastu zmianach kierowców i dłuższej przerwie na obiad, wróciliśmy na parkingu przy al. Krakowskiej 5C, przed salonem MB Motors Janki. Rozemocjonowani zakończyliśmy nasz niepowtarzalny Road Tour.

Niezależnie od tego, czy preferujesz wypad za miasto w SUV-ie czy mkniesz ulicami miasta w zgrabnym coupé, w MB Motors znajdziesz to, czego szukasz.

Sprawdź dostępne od ręki modele Mercedes-Benz w MB Motors tutaj: Dostępne od ręki

Odwiedź nas: al. Krakowska 5C, 05-090 Falenty. Wskazówki dojazdu

Dla wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć lub przypomnieć sobie jak wyglądało to wydarzenie przygotowaliśmy galerię zdjęć.