EQ Drive MB Motors Poznań

W MB Motors Poznań wraz z mLeasing zorganizowaliśmy niezapomniany EQ Drivedla grupy Klientów. Podczas tego wydarzenia zaproszeni Goście nie tylko mieli okazję przetestować najnowsze modele elektryczne Mercedes-EQ, takie jak EQS SUV i limuzyna, AMG EQE 43, EQC, EQB i EQA, ale również mogli odkrywać malownicze trasy Wielkopolski oraz przekonać się, że elektryczne samochody dają ogromną przyjemność i niezapomniane doznania z jazdy.

Klienci przekonali się, że użytkowanie samochodów elektrycznych to także dodatkowe korzyści w postaci korzystania buspasów i darmowego parkowania w centrum Poznania. To niewątpliwie potwierdza, że przyszłość jazdy elektrycznej jest zarówno komfortowa, jak i przyjazna dla środowiska.

Sprawiliśmy, że EQ Drive dostarczył też niezapomnianych wrażeń dla uczestników poprzez wizytę na Poznańskim Golęcinie podczas treningu żużlowego naszego partnera #PSŻPoznań. Z perspektywy murawy uczestnicy EQ Drivemogli zobaczyć jak wiele emocji dostarcza czarny sport.

Było to niezwykle ekscytujące doświadczenie, które pokazało, że elektryczna mobilność łączy się z przyjemnościami poza drogą. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych fascynujących eventów.

  • Janki, al. Krakowska 5C
  • Piaseczno, ul. Puławska 34
  • Poznań, ul. Krzywoustego 71

Sprawdź modele Mercedes-EQ dostepne od ręki