Dziękujemy za zaproszenie

Wyrafinowane wydarzenie na styku sztuki, designu i kultury

W minioną sobotę portal CodziennyPoznan.pl był gospodarzem wyjątkowej gali "Studio Browar" w Poznaniu, przyciągającej miłośników sztuki, designu i wyrafinowanego smaku. Wydarzenie to stało się wyjątkową okazją do świętowania bogactwa kulturalnego Poznania, demonstrując, jak wspaniale tradycja może współgrać z nowoczesnością.


Wieczór uświetniły koncerty Barbary Szelągiewicz i Michała Zatora, a także wystawa zdjęć autorstwa cenionego poznańskiego fotografa Macieja Mańkowskiego. To potwierdzenie, że Poznań jest miastem, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, a sztuka i elegancja mogą tworzyć niezapomniane doświadczenia.

W tym inspirującym otoczeniu nie mogło zabraknąć reprezentacji poznańskiego oddziału MB Motors. Jako marka, której misją jest przenoszenie naszych klientów do świata pełnego pasji i innowacji, gdzie przyszłość stapia się z teraźniejszością, a poczucie wyjątkowości jest codziennym doświadczeniem, jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego znakomitego wydarzenia.


Dziękujemy CodziennyPoznań za zaproszenie. Cieszymy się, że możemy być częścią tej wyjątkowej społeczności, która docenia zarówno kulturowe dziedzictwo, jak i motoryzacyjne nowinki oraz dzieli wyjątkową pasję do najbardziej pożądanych samochodów świata.