Mamy przyjemność poinformować, że MB Motors Mercedes-Benz oddział w Poznaniu nawiązał współpracę z portalem www.codziennypoznan.pl. Efekt już teraz można zauważyć na ulicach Poznania. Pod koniec kwietnia została podpisana umowa o współpracy przy okazji użyczenia samochodu Mercedes-Benz GLC.

Dzięki tej współpracy, #CodziennyPoznań będzie jeszcze bliżej poznaniaków i tego, co dzieje się w mieście. W maju zaprezentowany zostanie najnowszy projekt, w ramach którego codziennypoznań.pl będzie odwiedzał najciekawsze wydarzenia plenerowe w Poznaniu, jednocześnie przeprowadzając wywiady z gośćmi wprost z wnętrza naszego Mercedes-Benz GLC. Wszystko to będzie można oglądać w lifestylowym programie na żywo „Hej Poznań”.

“[…]Rozpoczęcie współpracy z marką MB Motors daje nam takie możliwości. Już od maja nasz redakcyjny samochód będzie można zauważyć na ulicach Poznania, gdzie będzie powstawała letnia odsłona programy “Hej Poznań” Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że tak zacna marka jak MB Motors zaufała nam i nawiązała długoterminową współpracę z portalem codziennypoznan.pl” – mówi Michał Ciszak, Właściciel codziennypoznan.pl

Jak przyznaje Remik Świątek, Dyrektor Zarządzający Oddziału MB Motors Poznań, współpraca zaczęła się nieco przypadkowo – od wywiadu w programie „Hej Poznań”, w którym opowiadał o atrakcjach z okazji zbliżającego się wówczas eventu z okazji Dnia Kobiet.

Wpadliśmy na pomysł programów realizowanych w samochodzie, żeby Codzienny Poznań był mobilny, widoczny i żebyśmy my przy okazji mogli zaistnieć i wesprzeć masę projektów, które Codzienny Poznań i media należące do grupy Codziennego Poznania mają.” – wskazuje Remik Świątek, Dyrektor Zarządzający Oddziału MB Motors Poznań.

Projekt w takiej odsłonie realizowany będzie przez cały sezon wydarzeń plenerowych w Poznaniu rozpoczynających się jeszcze w maju w ramach programu „Hej Poznań”, ale samochód już można zobaczyć na poznańskich ulicach, gdy realizujemy materiały dla naszego portalu.

Cały art. możecie przeczytać na stronie portalu Codzienny Poznań.

Należy dodać, że to już kolejna lokalna inicjatywa MB Motors w Poznaniu, silnie wspierająca lokalne środowisko. Do Partnerów MB Motors należą m.in.: Filharmonia Poznańska, Port Lotniczy w Poznaniu, a także poznańskie Skorpiony czyli drużyna żużlowa PSŻ oraz Reprezentacja Polski Dzieci z Cukrzycą – Słodka Polska.