Kobiety siłą motoryzacji!

Kolejna edycja Women's Fleet za nami.

MB Motors z dumą uczestniczyło w czwartej edycji Women’s Fleet 2024, która odbyła się na początku marca w malowniczym Mierzęcinie. Jako marka, która doskonale rozumie równość płci w motoryzacji oraz kluczową rolę elektromobilności, byliśmy nie tylko obserwatorami, ale i aktywnymi uczestnikami tej wyjątkowej inicjatywy.


Wydarzenie to podkreśliło obecność, siłę i profesjonalizm kobiet w branży motoryzacyjnej, a także ich pasję do motoryzacji, która jest równie silna jak u mężczyzn. Uczestniczki, ekspertki z różnych dziedzin motoryzacji, udowodniły, że wiedza techniczna oraz strategiczne myślenie o przyszłości motoryzacji nie mają płci.

Elektromobilność była drugim, równie ważnym motywem tego wydarzenia. Coraz więcej firm, w tym MB Motors, stawia na rozwój technologii zeroemisyjnej, odpowiadając tym samym na globalne wyzwania oraz zmieniające się oczekiwania klientów. Elektryfikacja flot pojazdów to nie tylko kwestia ekonomii i ekologii, ale również demonstracja przywództwa w promowaniu innowacji.


Jako MB Motors, cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w wydarzeniu i zaprezentować Paniom wybrane samochody z najnowszej gamy Mercedes-Benz. Naszym flagowym produktem dla flot był model EQA, który, dzięki możliwości uzyskania dofinansowania z programu "Mój Elektryk", sprawia, że przesiadka na elektrycznego Mercedesa jest nie tylko komfortowa, ale także przekłada się na konkretne korzyści finansowe.


Podsumowując, po raz kolejny Women’s Fleet 2024 stał się dla nas platformą do podpisania się pod stwierdzeniem, że branża motoryzacyjna jest dla wszystkich, bez względu na płeć, a elektromobilność to nie tylko przyszłość – to już teraźniejszość, którą wspólnie kształtujemy.