Małgosia Socha Ambasadorem MB Motors!

Drodzy Klienci i Sympatycy MB Motors!

Mamy przyjemność poinformować, że Ambasadorem MB Motors, została wybitna polska aktorka – Małgosia Socha.

Jest mi niezmiernie miło ogłosić rozpoczynającą się współpracę z nowym Ambasadorem MB Motors - Małgosią Sochą! - powiedział Marcin Kostrzewski, Dyrektor Zarządzający MB Motors - Jesteśmy firmą, której siłę tworzą ludzie – nasi Pracownicy, Klienci i Partnerzy, a od teraz, do wielkiej rodziny MB Motors dołącza Aktorka, której nikomu nie muszę przedstawiać. Jestem przekonany, że Małgosia w roli Ambasadora MB Motors to właściwa osoba na właściwym miejscu, a nasze wspólne działania będą promować i rozpowszechniać nie tylko dobre imię MB Motors, ale również marki Mercedes-Benz i grupy dealerskiej Emil Frey Polska.

W entuzjastycznych słowach o rozpoczynającym się partnerstwie mówi również sama Aktorka:

„Rozpoczynam swoją przygodę z MB Motors, Autoryzowanym Dealerem Mercedes-Benz! Samochody spod znaku Srebrnej Gwiazdy zawsze cieszyły się moim uznaniem, dlatego nie miałam wątpliwości, gdy pojawiła się propozycja objęcia ambasadorstwa od jednego z najlepszych Dealerów w Polsce. Na początek naszej współpracy wybrałam nowość, elektrycznego SUVa Mercedes-Benz - model EQC. Jest wygodny, funkcjonalny i ekologiczny, można śmiało powiedzieć, że jazda nim to czysta przyjemność.”

W nadchodzących miesiącach, wspólnie z Małgosią, przygotujemy dla Was wiele ciekawych publikacji i aktywności – będą zdjęcia, filmy, konkursy, niespodzianki i wiele, wiele więcej! Zostańcie z nami i śledźcie media społecznościowe MB Motors!