Zdobyliśmy wyróżnienie w najbardziej obleganej kategorii tegorocznej edycji Mercedes-Benz Marketing Awards 2023!

Podczas corocznego spotkania Szefów Sprzedaży i Marketingu Mercedes-Benz Polska, MB Motors wyróżniono nagrodą MARKETING AWARDS 2023 w kategorii Pioneer in Performance Marketing! Już 3 rok z rzędu zdobyliśmy nagrodę w tym wyjątkowym konkursie – ogromne gratulacje dla całego Zespołu Marketingowego!

Kategoria Pioneer in Performance Marketing obejmowała innowacyjne działania z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji, mające na celu zwiększenia sprzedaży samochodów elektrycznych i hybrydowych. Była to najbardziej oblegana kategoria w tegorocznym konkursie.

Gratulacje dla całego Zespołu Marketingu

Zgłoszona przez MB Motors akcja marketingowa opierała się na intensywnej komunikacji radiowej, z wykorzystaniem Ambasadorki MB Motors – Małgorzaty Sochy oraz Dyrektora Sprzedaży – Damiana Dominiaka w roli ekspertów. W pierwszej fazie projektu na antenie Radia Kolor miały miejsce rozmowy eksperckie związane z elektromobilnością, następnie zrealizowany został konkurs, w którym słuchacze na warszawskich ulicach poszukiwali naszego Mercedesa EQA. W ten sposób szeroki zasięg komunikacji radiowej pozwolił wygenerować realne zaangażowanie i uzyskać leady sprzedażowe, co szczególnie docenili jurorzy konkursu.