Sezon rowerowy 2022 to kolejny rok współpracy MB Motors z Piotrkiem Krajewski! Tym razem na potrzeby rowerowych wyjazdów i szkoleń, jak również vlogów które możecie oglądać na You Tube, przekazaliśmy Piotrkowi w salonie MB Motors Van ProCenter Janki uniwersalną i komfortową Klasę V.

Piotrek Krajewski jest pasjonatem i instruktorem kolarstwa grawitacyjnego z siedemnastoletnim doświadczeniem w odrywaniu się od ziemi przy pomocy roweru. Swoją zawodową karierę rowerową rozpoczynał od widowiskowej dyscypliny Dirt Jumping, w której zdobył tytuł Mistrza Polski w roku 2014. Dziś uchodzi za jednego z prekursorów tej dyscypliny w Polsce. Na co dzień możecie spotkać go na Warszawskim Ursynowie, gdzie trenuje swoich podopiecznych i wspólnie z innymi entuzjastami kolarstwa tworzy jedno z lepszych miejsc do jazdy grawitacyjnej na Mazowszu - Bikepark Kazoora. Po godzinach aktywnie nagrywa vlogi, w których oprowadza po różnych miejscach do jazdy w górach, przekazuje wskazówki szkoleniowe czy pokazuję swoją rowerową zajawkę od zaplecza.

Motto Piotrka: “Rower to znacznie więcej niż pojazd w dobrych rękach. To bilet do przygód, których się nawet nie spodziewasz!”.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnego roku aktywnej obecności MB Motors w rowerowej społeczności. Wspólnie z Piotrkiem przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje, ciekawe materiały video i konkursy. Stay tuned!