Czy biurowiec może być EKO?

Na to pytanie odpowiedź padła podczas ubiegłotygodniowego spotkania „Giant Invest Business Brunch”, którego partnerem był MB Motors Poznań, a zorganizowanego w przestrzeni biurowca GIANT OFFICE w Poznaniu.


Udział w wydarzeniu wzięli pośrednicy komercyjni, przedstawicie poznańskich agencji nieruchomości, firm zarządzających inwestycjami, deweloperzy. W trakcie wydarzenia zaprezentowany został biurowiec Giant Office przy ul. Głogowskiej 151 w Poznaniu, który zyskał pozytywne i potwierdzone różnymi certyfikatami oceniony m.in. pod kątem efektywności energetycznej, wykorzystania najlepszej jakości materiałów budowlanych, racjonalnej gospodarki odpadami czy też oszczędnego zużycia wody. Zaproszeni Goście mogli również zobaczyć przykładowe - zaaranżowane przestrzenie biurowe najemców.


MB Motors Poznań zaprezentował najnowsze modele samochodów Mercedes-Benz: premierowe GLC i elektryczne EQB. W betonowej, surowej przestrzeni parkingowej uczestnicy wydarzenia mogli przekonać się na własne oczy o nowatorskich i również ekologicznych rozwiązaniach, które pojawiły się w samochodach naszej marki.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału!

Team MB Motors Poznań