MB Motors i OZE Rentier na drodze do eliminacji śladu węglowego w ramach realizacji strategii koncernu Mercedes-Benz #ambition2039

W celu promowania zrównoważonej mobilności i rozwoju energii odnawialnej nawiązaliśmy współpracę z firmą OZE Rentier, której współtwórczynią i ambasadorką jest Jolanta Fraszyńska. OZE Rentier specjalizuje się w projektowaniu, budowie i eksploatacji systemów fotowoltaicznych podążających za słońcem, a filarem działalności spółki jest troska o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój.

Propagowanie ekologicznej i zrównoważonej mobilności oraz korzystanie z energii odnawialnej to założenia, do których dążymy w MB Motors w ramach strategii #ambition2039 koncernu Mercedes-Benz. Naszym celem jest całkowita neutralność pojazdów pod względem emisji dwutlenku węgla. Współpraca z OZE Rentier pozwoli nam promować elektromobilność i świadome wykorzystanie energii słonecznej.

Wizytówką projektu jest w pełni elektryczny EQC. Zaawansowany technologicznie i luksusowy model Mercedes-EQ, będący pierwszym elektrycznym SUV-em Mercedesa dostępnym na rynku. Już wkrótce podzielimy się z Wami wrażeniami Jolanty Fraszyńskiej z pierwszych tygodni jazdy EQC.

Liczy się każde działanie. Dołącz do naszej podróży by zmniejszyć ślad węglowy!

  • Janki, al. Krakowska 5C
  • Piaseczno, ul. Puławska 34
  • Poznań, ul. Krzywoustego 71

Sprawdź EQC dostepne od ręki