W minionym tygodniu Klienci oraz partnerzy naszego oddziału MB Motors Poznań sprawdzili swoje umiejętności prowadzenia samochodu podczas szkolenia MB Safety Experience na torze w Bednarach.

Osoby odpowiedzialne za organizację tego wydarzenia opowiedziały nam o nim w programie “Hej Poznań”, do obejrzenia którego gorąco zachęcamy. Uczestnicy szkolenia przetestowali wiele modeli Mercedes-Benz i Mercedes-EQ w dość ekstremalnych warunkach – kierowcy musieli zmierzyć się z płytami poślizgowymi, czy tzw. “szarpakiem”. Wszystko po to, by zwiększyć świadomość w zakresie prowadzenia pojazdów, oraz poznać zaawansowane systemy bezpieczeństwa w naszych samochodach.

“Szlifujemy umiejętności prowadzenia pojazdu w najlepszym możliwym miejscu, czyli bezpiecznym miejscu, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów” powiedział Remik Świątek, Dyrektor Zarządzający MB Motors Poznań.

Oprócz zajęć praktycznych w trakcie MB Safety Experience odbywa się również część teoretyczna. Zdobyta wiedza oraz dobre odruchy za kierownicą stanowią wartość Safety Experience, którą każdy z uczestników zabiera po szkoleniu ze sobą.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Mercedes-Benz Safety Experience zapraszamy do kontaktu:

NASZE ODDZIAŁY