Sukces MB Motors Van ProCenter na Konferencji Dealerskiej Mercedes-Benz Vans Polska

MB Motors Van ProCenter odegrał znaczącą rolę podczas Konferencji Dealerskiej Mercedes-Benz Vans Polska 2024. Wydarzenie to stanowiło znakomitą platformę do podsumowania osiągnięć zeszłego roku oraz do zaprezentowania strategii Mercedes-Benz Vans na nadchodzący okres. Podczas gali wieczornej, będącej jednym z najważniejszych momentów konferencji, nasi przedstawiciele zostali uhonorowani za ich niezwykłe wyniki w 2023 roku. 

Z radością informujemy o wyróżnieniach przyznanych naszym pracownikom:

  • Marek Jurszo, Dyrektor Sprzedaży Samochodów Dostawczych w lokalizacjach Van ProCenter Janki i Poznań, otrzymał tytuł Szefa Sprzedaży 2023 w dziedzinie Sprzedaży Flotowej.
  • Doradcy Handlowi: Michał Płodzik, Paweł Jedynak, Kamil Ryczywolski, oraz Przemysław Mazgal, zostali docenieni przez Mercedes-Benz Polska za rekordową sprzedaż samochodów dostawczych, w tym innowacyjnych modeli elektrycznych EV, w roku 2023.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, których wybitne osiągnięcia odzwierciedlają nasze wspólne dążenie do doskonałości i innowacji. Te wyróżnienia nie tylko podkreślają indywidualny wkład, ale również inspirują całą naszą sieć do ciągłego rozwoju i bycia liderem w branży