Otwarcie elektrowni fotowoltaicznej OZE Rentier S.A. w Kolonii Stanisławów: Wizja zrównoważonej przyszłości na horyzoncie.

W ostatni piątek uczestniczyliśmy w bardzo ważnym wydarzeniu dla branży OZE w Polsce. Jako partnerzy Spółki OZE Rentier S.A., jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią otwarcia ich nowej elektrowni słonecznej – potężnej farmy fotowoltaicznej w Kolonii Stanisławów, w województwie mazowieckim. Elektrownia o mocy prawie 1000 kWp i przewidywanej produkcji rocznej na poziomie 1500 MWh stanowi znaczący krok w kierunku zrównoważonej przyszłości i powszechnego wykorzystania czystej energii słonecznej.

Dyrektor Zarządzający MB Motors Janki, Tomasz Brener, miał zaszczyt podzielenia się swoją wizją zrównoważonej, innowacyjnej mobilności podczas tego wydarzenia. W swoim wystąpieniu podkreślił, jak technologia i innowacja mogą napędzać przemiany w branży energetycznej, a współpraca z OZE Rentier S.A. jest dowodem na to, że dążenie do zrównoważonej przyszłości jest nie tylko możliwe, ale również korzystne ekonomicznie.

Warto również dodać, że w otwarciu uczestniczyła Jolanta Fraszyńska, współtwórczyni i ambasadorka OZE Rentier S.A. oraz uznana aktorka, co dodatkowo podnosiło rangę tego wyjątkowego wydarzenia.

Zgodnie z naszą misją dążenia do stworzenia bardziej zrównoważonej, efektywnej mobilności, mieliśmy przyjemność zaprezentować gamę naszych najnowszych elektrycznych modeli Mercedes-Benz: EQB, EQS i EQV. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć, jak zrównoważona elektromobilność może wyglądać w praktyce.

Współpraca z OZE Rentier S.A. podkreśla naszą wspólną wizję zrównoważonej, ekologicznej przyszłości i pokazuje, że poprzez inwestycje w czystą energię i zrównoważoną mobilność, możemy razem osiągnąć znaczący postęp w dziedzinie ochrony środowiska i walki ze zmianami klimatycznymi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za inspirujące wydarzenie i czekamy z niecierpliwością na dalszą współpracę. Razem budujemy przyszłość, która jest nie tylko zrównoważona, ale również pełna innowacji i możliwości.

Zapraszamy do MB Motors na spotkanie z luksusem i innowacją:

SPRAWDŹ OFERTĘ SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH