Mercedes-Benz to marka, która utrzymuje się w pierwszej dziesiątce rankingu stu najcenniejszych marek świata. Mercedes-Maybach otworzył pierwsze Maybach Atelier, w którym oferuje doświadczenie luksusu związanego ze sprzedażą. Punkt ten znajduje się w Szanghaju. Do 2030 roku marka planuje otwarcie kolejnych Maybach Atelier.

Nowy rozdział Mercedes-Maybach, żywej legendy luksusu

Pierwsze na świecie Maybach Atelier otwarte! Atelier pochodzi z języka francuskiego i oznacza "pracownię artysty". Zgodnie ze swoimi wartościami - luksusem i wyrafinowanym charakterem, atelier oferuje:

  • programy artystyczne poświęcone sztuce fizycznej i cyfrowej,
  • ekskluzywne salony do odbywania prywatnych rozmów i spotkań,
  • konfigurację dotykową w 3D,
  • nową koncepcję cyfrowych instalacji,
  • możliwość zakupu samochodu pod okiem eksperta.

Otwarcie Maybach Atelier

Maybach Atelier otwarto 21 października 2022 r., pod hasłem "innowacyjnego dziedzictwa". Nie tylko inwestorzy, ale również klienci oraz artyści, mogli podczas inauguracji poznać wartości Maybacha wraz z połączeniem ze współczesnymi trendami, jakie panują w sztuce, muzyce oraz kulturze.

By zjednoczyć zarówno twórców jak i koneserów sztuki oraz wyrazić ducha marki Mercedes-Maybach i programu MANUFAKTUR, niedaleko Maybach-Atelier otwarto wystawę, która została specjalnie na tą okazję przygotowana. W procesie twórczym poszczególnych instalacji, marka nawiązała współpracę z trzema lokalnymi artystami.

Podczas otwarto zaprezentowano również trzy samochody:

  • pokazowy model Project MAYBACH,
  • Mercedesa-Maybacha S 680 by Virgil Abloh,
  • Mercedesa-Maybacha S 680 MANUFAKTUR, Maybach by Virgil Abloh.

Ostatnie z wyżej wymienionych aut, zaprezentowało spersonalizowane doświadczenie, pozwalające zaspokoić potrzebę nawet najbardziej wyszukanych klientów.

Maybach-Atelier w samym sercu Szanghaju to nie koniec!

Do 2030 r. na całym świecie będą otwierać się kolejne punkty Maybach Atelier oraz inne formaty sprzedażowych marki spod trójramiennej gwiazdy.

Mercedes-Maybach znany jest ze swojej najnowocześniejszej techniki i technologii. Dzięki temu, marka Mercedes potwierdza, ż należy do marek luksusowych nie bez powodu.

Wprowadzenie Maybacha-Atelier na rynek to część strategii marki, która polega na poszerzaniu gamy Maybach w ciągu najbliższych lat. Obecnie trwają pracę nad kolejnymi, dwoma Maybachami. Są one wzorowane na samochodzie sportowym SL i pełnowymiarowym oraz elektrycznym SUV-ie EQS SUV.


Zapytaj o ofertę Maybach

Mercedes-Maybach GLS

Mercedes-Maybach Klasa S