MB Motors i Polska Liga Siatkówki grają razem także w sezonie 2023/2024

MB Motors, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz i Polska Liga Siatkówki przedłużyły właśnie współpracę trwającą od sezonu 2021/2022. MB Motors jest oficjalnym partnerem motoryzacyjnym PLS, a obie strony wspólnie angażują się także w integrowanie biznesowych partnerów spółki zarządzającej PlusLigą, TAURON Ligą i TAURON 1. Ligą.

W ramach już ponad dwuletniej współpracy marka MB Motors jest widoczna we wszystkich rozgrywkach zarządzanych przez Polską Ligę Siatkówki – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze, a także AL-KO Superpucharach Polski i TAURON Pucharach Polski.

– Bardzo się cieszę, że nasza współpraca tak dobrze się układa, jesteśmy z niej bardzo zadowoleni – podkreśla Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Ukierunkowana jest na cele biznesowe, obie jej strony osiągają korzyści płynące z integracji środowiska siatkarskiego i partnerów biznesowych skupionych wokół naszych lig. Bardzo dziękuję szefom MB Motors za duże zrozumienie i chęć do tworzenia nowatorskich projektów – dodaje prezes.

– Przed nami kolejny rok współpracy MB Motors z Polską Ligą Siatkówki – powiedział Marcin Kostrzewski, Brand Manager i Dyrektor Zarządzający MB Motors – Jestem przekonany, że będzie to owocny czas zarówno, jeśli chodzi o sportowe emocje, jak i rozwój kontaktów biznesowych wśród firm partnerskich związanych z siatkówką. Dotychczasowa współpraca pozwoliła wypracować silną pozycję MB Motors i grupy dealerskiej Emil Frey Polska w środowisku siatkarskim, a w nadchodzącym sezonie nasze zaangażowanie będzie jeszcze bardziej intensywne.

Jednym z elementów objętych umową jest także przekazanie przez MB Motors floty pojazdów Mercedes-Benz, które Polska Liga Siatkówki wykorzystuje do realizacji swojej działalności, a samochody MB Motors są stałym gościem największych wydarzeń sportowych organizowanych przez PLS.