Wojciech Sobierajski zaprasza na jazdę testową nowym EQE SUV 43 AMG 4MATIC+ w MB Motors!

Nowy w pełni elektryczny SUV od AMG to prawdziwy rekordzista w swojej klasie. 4,7 sekundy od 0 do 100 km/h, prędkość maksymalna 240 km/h, 476 KM mocy - te wartości robią wrażenie.

Z pewnością zrobiły one wrażenie również na Wojciechu Sobierajskim, trzykrotnym medaliście mistrzostw świata w biegach z przeszkodami i ambasadorze MB Motors, który zabrał naszego nowego SUVa na jazdę testową. Podczas przejazdu miał okazję przekonać się, jak sportowa dusza marki Mercedes-Benz łączy się z rewolucyjnym rozwiązaniami technicznymi w zakresie napędu.

Sylwetka nowego EQE SUV emanuje mocą i elegancją, charakterystyczną dla marki, jednocześnie podkreślając sportowe korzenie linii AMG. Wnętrze pojazdu także nie ustępuje estetycznie projektowi nadwozia. Luksusowe wykończenia, sportowe fotele oraz nowoczesny system multimedialny pozwalają poczuć harmonijne połączenie komfortu i technologii. Centralny ekran Hyperscreen umożliwia łatwą kontrolę wszystkich funkcji pojazdu wraz z dostępem do internetu, jednocześnie integrując się z minimalistycznym stylem wnętrza.

Mercedes-AMG EQE SUV 43 4MATIC+ bez wątpienia wpisuje się w nowy etap ewolucji marki, w którym sportowe dziedzictwo AMG spotyka się z zieloną przyszłością. Wraz z Wojtkiem Sobierajskim zapraszamy na spotkanie z luksusem i innowacją w salonach MB Motors:

Umów się na jazdę testową nowym EQE SUV