KUP SAMOCHÓD ONLINE W MB MOTORS!

MB MOTORS, PRZEDSTAWIA PROPOZYCJĘ ZAKUPU SAMOCHODU ONLINE. W KILKU PROSTYCH I WYGODNYCH KROKACH, MOŻESZ WYBRAĆ I KUPIĆ SAMOCHÓD PRZEZ INTERNET. BEZ JAKICHKOLWIEK OBAW LUB WĄTPLIWOŚCI, BEZ KONIECZNOŚCI WYCHODZENIA Z DOMU! CAŁY PROCES NIGDY NIE BYŁ TAK SZYBKI I PRZYJAZNY.

Zobacz również:STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 W NASZYCH SALONACH.

1. Znajdź samochód online

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów dostępnych od ręki i wybierz swój wymarzony model!


2. Kontakt 

Skontaktuj się z naszym Doradcą bez wychodzenia z domu. Mail, telefon, Whatsapp? Dowolnie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdym kanale. To Ty wybierasz, jaka forma kontaktu jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Kontakt do oddziałów

3. Prezentacja online

Oferowane przez nas pojazdy można obejrzeć podczas video prezentacji, bez konieczności wizyty w salonie! Chcesz obejrzeć samochód, zobaczyć detale, dowiedzieć się więcej o konfiguracji i funkcjach? Nie wiesz który samochód wybrać lub czym różnią się konkretne egzemplarze? Usiądź wygodnie, nasi Doradcy odpowiedzą na każde pytanie podczas video prezentacji.

4.Jazda testowa

Jazdę testową możesz odbyć w dogodnej lokalizacji - podstawimy samochód we wskazane miejsce. Samochód zostanie zdezynfekowany, a cała jazda testowa przeprowadzona będzie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, aby zapewnić pełen komfort i spokój.

5. Formalności

Przez wszystkie formalności przeprowadzimy Cię zdalnie – przygotowanie oferty, szczegóły finansowania, finalizacja odkupu i inne niezbędne formalności nie wymagają wizyty w salonie. Nasz Doradca zatroszczy się o wszystko i zorganizuje proces w dogodny i szybki sposób.

6. Dostarczamy samochód

Gotowy do jazdy, zarejestrowany samochód dostarczymy pod wskazany adres. Jednym słowem – salon MB Motors pod Twoim domem!