Vito

Vito Furgon może być dla Ciebie wszechstronnym wsparciem: zabierze ładunek zajmujący do 6,6 m³, Vito Mixto zabierze ładunek zajmujący do 4,1 m³ , z kolei Vito Tourer może pomieścić nawet osiem osób oprócz kierowcy . Napędy zoptymalizowane pod kątem zużycia z każdym kilometrem trwale podnoszą rentowność Twojej firmy. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami wobec marki Mercedes-Benz, wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, obejmujące dopracowane technicznie systemy wspomagania, prezentuje wzorcowy poziom. Zgodne z najnowszym stanem technologii są także trzy opcjonalne systemy audio i rozwiązania z zakresu łączności Mercedes PRO, dzięki którym cyfrowy świat gości we wnętrzu Twojego Vito.

Bezpieczeństwo.

Z zastosowania wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito wszyscy mogą odnieść korzyść: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Standardowo na pokładzie do dyspozycji są: elektroniczny układ stabilizacji jazdy ADAPTIVE ESP® ( Vito Furgon ) z regulacją w zależności od załadunku, asystent bocznego wiatru oraz asystent utrzymania koncentracji ATTENTION ASSIST. Oprócz standardowej poduszki powietrznej dla kierowcy opcjonalnie dostępnych jest więcej poduszek. Na życzenie uzyskasz wsparcie w postaci aktywnego asystenta układu hamulcowego, aktywnego asystenta utrzymania odległości DISTRONIC oraz asystentów utrzymania pasa ruchu i martwego punktu.


Vito Furgon.

Wersja długa

Wersja ekstra długa

Wersja kompaktowa

Powierzchnia przestrzeni ładunkowej: 4,38 m²

Powierzchnia przestrzeni ładunkowej: 4,76 m²

Powierzchnia przestrzeni ładunkowej: 3,97 m²

Pojemność przestrzeni ładunkowej: 6,0 m³

Pojemność przestrzeni ładunkowej: 6,6 m³

Pojemność przestrzeni ładunkowej: 5,5 m³

Długość przestrzeni ładunkowej: 2 831 mm

Długość przestrzeni ładunkowej: 3 061 mm

Długość przestrzeni ładunkowej: 2 586 mm

Maksymalna ładowność:
1 316 kg

Maksymalna ładowność:
1 281 kg

Maksymalna ładowność:
1 346 kg

Vito Mixto.

Wersja długa

Wersja ekstra długa

Wersja kompaktowa

Powierzchnia przestrzeni ładunkowej:2,26 m²

Powierzchnia przestrzeni ładunkowej: 2,26 m²

Powierzchnia przestrzeni ładunkowej: 1,86 m²

Pojemność przestrzeni ładunkowej: 3,6 m³

Pojemność przestrzeni ładunkowej: 3,6 m³

Pojemność przestrzeni ładunkowej: 3,1 m³

Długość przestrzeni ładunkowej: 2678 mm

Długość przestrzeni ładunkowej: 2678 mm

Długość przestrzeni ładunkowej: 2433 mm

Maksymalna ładowność:
1 246 kg

Maksymalna ładowność:
1221 kg

Maksymalna ładowność:
1271 kg

Vito Tourer. 

W zależności od liczby pasażerów i żądanego poziomu komfortu każdy z trzech modeli Vito Tourer ‒ BASE, PRO i SELECT ‒ oferuje specjalne i elastyczne rozwiązania dla wymagającego przewozu osób.

Wstępnie skonfigurowany układ siedzeń w przestrzeni pasażerskiej można doskonale dopasować do indywidualnych wymagań dzięki wielu wariantom ustawienia siedzeń.  W przestrzeni pasażerskiej Vito Tourer w wersji ekstra długiej przy układzie siedzeń 2-2-3 w trzech rzędach można przewieźć nawet siedem osób. Przy całej wielkości swojego wnętrza ma jedynie 1890 mm1 wysokości, dzięki czemu bezproblemowo wjedzie do większości garaży, parkingów wielopoziomowych i podziemnych oraz myjni.


Wersje silnikowe. 

Diesel

110 CDI ( 102 KM )

114 CDI ( 136 KM )

116 CDI ( 163 KM )

119 CDI ( 190 KM )

Mercedes-Benz Vito to samochód dostawczy produkowany od 1996 roku. Jego druga generacja została wprowadzona w 2003. Obecnie produkowany jest w trzech wariantach: Furgon, Mixto oraz Tourer. Daj się zaskoczyć niezwykłą pojemnością i nowoczesnym projektem.

Mercedes Vito - wzorcowy samochód dostawczy idealny dla Twojej firmy

Dzięki nowoczesnym i najlepszym systemom bezpieczeństwa zarówno Ty jak i Twoi pasażerowie, możecie cieszyć się komfortową jazdą. Mercedes-Benz Vito to nie tylko specjalista od profesjonalnego przewozu osób, ale również ładunku. Ten samochód może dać Ci więcej, niż możesz sobie to wyobrazić.

Mercedes-Benz Vito - kilka modeli tak różnorodnych, jak jego pasażerowie

Mercedes dba o swoich klientów, dlatego Mercedes Vito został wyprodukowany w kilku modelach, aby każdy znalazł coś dla siebie. Vito Tourer dostępny jest w trzech wariantach - BASE, PRO oraz SELECT. Każdy z nich posiada komfortowe rozwiązania dla kierowcy i pasażera, dzięki którym jazda, załadunek czy rozładunek będą łatwiejsze niż do tej pory.

Mercedes Vito Furgon - spełni każde, nawet najbardziej wymagające zadanie

Vito Furgon zabierze ładunek zajmujący do 6,6 m³ i maksymalnej ładowności 1316 kg. W ofercie dostępne są dwie długości nadwozia, elastyczny system zabezpieczenia ładunku, dwa rozstawy osi oraz praktyczne ścianki działowe, które pozwalają na indywidualność w rozwiązaniach transportowych. Dodatkowym ułatwieniem i zapewnieniem bezpieczeństwa są duże otwory drzwiowe i niska krawędź ładunkową.

Mercedes Vito Mixto - samochód osobowy i dostawczy w jednym

Vito Mixto to auto o pojemności ładunkowej 4,1 m³, który zabierze ze sobą w podróż sześć osób. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy oprócz ładunku trzeba także przewieźć ludzi. Tak jak wszystkie modele Vito, pojazd ten posiada trzy opcjonalne systemy audio, szerokie rozwiązania w kwestii łączności Mercedes me connect oraz system multimedialny Audio 40 z ekranem dotykowym i wbudowaną nawigacją. Mercedes Vito Mixto to także szereg udogodnień w kwestii załadunku i wyładunku.

Mercedes-Benz Vito - odrobina historii

Pierwsza generacja Vito została zaprezentowana w 1996 roku. Jej osobowa wersja nosiła nazwę Klasa V. Auto to zostało zbudowane w oparciu o płytę podłogową Volkswagena T4. Trzy lata później samochód ten przeszedł facelifting, podczas którego zmieniono m.in. wnętrze i detale nadwozia.

Mercedes-Benz Vito II, czyli drugą generację zaprezentowano w 2003 roku, a jej wersja osobowa otrzymała miano Viano.

Trzecia generacja została po raz pierwszy zaprezentowana w 2014 roku, a wariant osobowy nazwano ponownie Klasą V. Pojazd został zbudowany na płycie podłogowej poprzednika. Auto to przeszło lifting pięć lat później.

Odwiedź nasz salon Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz i znajdź to czego szukasz czyli najlepszy samochód dostawczy, produkowany przez niemiecką markę.