Plug-in hybrid marki Mercedes-Benz

Hybryda plug-in Hybrid marki Mercedes-Benz to nowatorskie rozwiązanie na rynku samochodów posiadających więcej niż jedno źródło napędu. Auta te łączą w sobie ogromną wydajność, niskie zużycie paliwa, sportowe osiągi, ciche prowadzenie i wiele więcej. Samochody hybrydowe od Mercedesa łączą w sobie to, co najlepsze ze świata pojazdów elektrycznych i spalinowych.

Dlaczego plug-in hybrid od Mercedesa?

Auta hybrydowe mają wiele zalet, ale najczęściej wymienianym wśród kierowców atutem jest możliwość przełączania między trybami, w zależności od potrzeb. Jeżdżąc po miejskich drogach prywatnie czy zawodowo możemy korzystać wyłącznie z zasięgu baterii elektrycznej, natomiast na dłuższe trasy poza miastem idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie pełnię możliwości posiadanego przez siebie modelu w trybie spalinowym.

Mercedes-Benz stawia przede wszystkim na wygodę swoich klientów, dlatego też w modelach plug-in hybrid skupiono się na ominięciu ograniczeń, związanych z zasięgiem silnika elektrycznego, stawiając na pierwszym miejscu radość z pełni jazdy. W dłuższej trasie kierowca może cieszyć się pełnią osiągów silnika spalinowego, nawet jeśli zdecyduje się na wersję z dieslem, z kolei na miejskich drogach może swobodnie korzystać z elektrycznego źródła zasilania, rozkoszując się bezgłośną podróżą.

Wybierz Mercedesa z napędem hybrydowym!

Hybryda Mercedes A klasa 250 e

Ten model to niewielkie miejskie auto, które oferuje najwięcej korzyści z elektrycznego silnika - świetny zasięg jazdy w trybie elektrycznym (50 - 70 km), 25 min ładowania zarówno we własnym domu jak i na szybkich stacjach ładowania. Równie niewątpliwym atutem tego modelu jest bardzo pojemny bagażnik. W takiej konfiguracji otrzymujemy samochód miejski niemalże idealny.


Sprawdź naszą ofertę -> Mercedes A klasa

Hybryda Mercedes E klasa 300 e

Mercedes klasy E to samochód dużych gabarytów idealny dla użytkowników, którzy spędzają sporo czasu w trasie. Model ten posiada taką samą baterię o pojemności 13,5 kWh, którą mogliśmy już poznać w autach klasy A i B. Silnik elektryczny w trasie pozwala uzupełnić moc silnika spalinowego, dającego moc całego układu równą 320 km, dzięki czemu ten model ten o długości niemalże pięciu metrów, zyskuje przyspieszenie do 100 km/h w mniej niż 6 sekund. 


Sprawdź naszą ofertę -> Mercedes E klasaGLA SUV w technologii Plug‑in Hybrid

Terenowy GLA 250 e również wykorzystuje technologię Plug-in Hybrid. Bezemisyjna jazda w mieście i terenowy charakter na poza nim to tylko niektóre z zalet tego pojazdu.


Sprawdź naszą ofertę -> Mercedes GLA 250 e

CLA Coupé Plug‑in Hybrid.

CLA Coupé z technologią Plug-in Hybrid łączy dynamikę i wydajność silnika elektrycznego oraz zasięg silnika spalinowego. 218 KM mocy i 450 Nm maksymalnego momentu obrotowego to idealny wybór dla osób, które cenią sobie sportowy pazur i niską emisyjność.


Sprawdź naszą ofertę -> Mercedes CLA Coupé