Za nami efektowna premiera Nowej Klasy E!

W ostatni czwartek września, MB Motors miało zaszczyt zaprezentować najnowszy model – Klasę E, w przestronnym i nowoczesnym salonie w Jankach! Było to wydarzenie pełne emocji i luksusu, które zgromadziło blisko 300 osób, w tym ambasadorkę - Małgorzatę Sochę, wielu cenionych klientów, partnerów oraz przyjaciół. Partnerzy wydarzenia, Supramed i Supradent oraz Rodzinne Inwestycje, sprawili, że wieczór był nie tylko okazją do odkrycia nowego modelu samochodu, ale także miejscem spotkań i rozmów biznesowych, a także wymiany doświadczeń i wiedzy.

Wydarzenie poprowadził Marek Bukowski – polski aktor filmowy i teatralny, reżyser, scenarzysta oraz producent, który z pasją i zaangażowaniem przewodził nam przez ten wyjątkowy wieczór, dodając mu uroku i profesjonalizmu. Odsłonięcie Nowej Klasy E było momentem pełnym napięcia i podziwu. Elegancja i nowoczesność tego modelu zachwyciły wszystkich obecnych.

Dziękujemy wszystkim naszym gościom, partnerom i przyjaciołom, którzy zdecydowali się spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym salonie i dzielić się z Państwem radością związaną z prezentacją nowej Klasy E.

Mamy nadzieję, że wydarzenie było dla Państwa równie ekscytujące co dla nas i że nowa Klasa E spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dostarczając niezapomnianych wrażeń za kierownicą.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu MB Motors w Jankach, aby na własne oczy zobaczyć i doświadczyć luksusu, jakim jest nowa Klasa E.

Czekamy na Państwa z otwartymi drzwiami!


ODKRYJ NOWĄ KLASĘ E