Samochody dostawcze do branży hotelarskiej

Branża hotelarska potrzebuje wytrzymałych, bezpiecznych i komfortowych samochodów. Mają one pełnić nie tylko formę dostawczego auta, ale również być pojazdem, którym można zapewnić gościom hotelowym przejazd z i na lotnisko. Samochody marki Mercedes-Benz mogą spełniać różne funkcje, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla branży hotelarskiej.

Samochody dostawcze do branży hotelarskiej

Samochody dostawcze w branży horeca odgrywają ważną rolę. Dzięki przestronnym i nowoczesnym pojazdom Mercedes-Benz jest to możliwe. Marka stawia na elektromobilność, dlatego w jej ofercie znajdziemy wiele modeli z napędem elektrycznym, które nie ujmują autom z silnikiem spalinowym.

Wybierając samochody do branży hotelarskiej należy wziąć pod uwagę ciężar przewożonych towarów.  

eVito Furgon i Tourer

eVito Furgon to tak samo bezpieczny, funkcjonalny i komfortowy samochód jak Mercedes-Benz Vito. Silnik elektryczny posiada maksymalną moc 85 kW (116KM). Auto to jest odpowiednie do jazdy w ruchu miejskim.

eVito Tourer osiąga maksymalną moc 150 kW (204 KM). Umożliwia swobodną jazdę nie tylko w mieście, ale również na dalszych trasach. Napęd elektryczny nie ogranicza jego przestronnego wnętrza z maksymalnie ośmioma miejscami dla pasażerów i miejscem kierowcy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes eVito

eSprinter

Idealny do pokonywania tras w mieście. eSprinter posiada wydajny napęd elektryczny o maksymalnej mocy 85 kW (116 KM). Jest tak samo ekonomiczny, elastyczny i niezawodny jak wszystkie modele Sprinter. Przestrzeń ładunkowa tego samochodu wynosi 11 m3 i w żaden sposób nie jest ograniczona przez napęd elektryczny. Ładowność eSprintera wynosi 1 045 kg w wersji standardowej bądź do 891 kg w przypadku opcjonalnej pojemności akumulatora.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes eSprinter

Mercedes EQV

Ten samochód został zaprojektowany specjalnie dla rodziny EQ. Wyrazisty wygląd zewnętrzny i elementy stylizacji sprawiają, że posiada on nowoczesny i ekscytujący charakter. Wnętrze EQV zostało bogato wyposażone w nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania, jak chociażby nowy wyświetlacz multimedialny systemu MBUX z wysokiej jakości szklaną powierzchnią. Mercedes EQV to niesamowity komfort - zdalna zarządzanie klimatyzacją, obsługa dotykowa i głosowa, system nagłaśniający surround Burmester, czy panoramiczny dach przesuwny. Pod względem bezpieczeństwa auto to zostało wyposażone w najnowsze systemy - asystent pasa ruchu, asystent martwego punktu, system PRE-SAFE czy ATTENTION ASSIST.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes EQV

Mercedes EQT

EQT wchodzi w nową erę mobilności. W swoim nadwoziu zachwyca eleganckimi detalami. Jest on dostępny w trzech liniach wyposażenia - Pakiet Advanced Plus z drzwiami przesuwnymi i oknem po lewej stronie, Pakiet Premium z reflektorami LED High Performance i Pakiet Premium Plus z chromowaną listwą ozdobną klasy bagażnika. Osłona bagażnika chroni przestrzeń bagażową i przewożone rzeczy, a siatka bagażowa oddziela go od przestrzeni pasażerskiej. Mercedes EQT to komfort i bezpieczeństwo w jednym. Aktywny asystent jazdy posiada cztery systemy wspomagania odciążające kierownicę i jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo. Samochód ten osiąga 282 km zasięgu, przy średnim zużyciu energii 20,7-19,2 kWh na 100 km.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes EQT

Mercedes-Benz klasa T

Klasa T to klasa sama w sobie. Ten mały van klasy premium jest idealnie stworzony do codziennego przewozu małych gabarytów. Posiada dużą ilość miejsca na bagaż, wytrzymałe materiały najwyższej jakości i tylne siedzenia, które z łatwością można złożyć, uzyskując tym samym więcej miejsca. Klasa T posiada m.in. drzwi przesuwne po lewej i prawej stronie, automatyczną klimatyzację THERMOTRONIC oraz aktywnego asystenta utrzymania pasa ruchu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes klasa T