Wyjeżdżając na wakacje do innych krajów chcemy w jak największym stopniu cieszyć się wolnym czasem, a nie myśleć o kolejnych sprawach do załatwienia. Shuttle Bus Service to usługa, która pozwala gościom hotelowym pozbyć się jednego ze zmartwień na wyjeździe, a dokładnie sposobu w jaki dotrą z lotniska do hotelu. Jest to ogromne ułatwienie biorąc pod uwagę fakt, że niektóre lotniska mogą znajdować się kilkadziesiąt kilometrów od miast czy danego noclegu.

Shuttle bus - transport z lotniska do hotelu

Nie jest ważne to, czy podróżujemy sami, z bliskimi, we dwie osoby, czy jest to wyjazd służbowy. W każdym z tych przypadków należy zorganizować transport z lotniska do miejsca, w którym będziemy nocować. Shuttle bus to doskonałe rozwiązanie dla podróżnych. Komfortowy przejazd do hotelu nie tylko wpłynie na zadowolenie z pobytu w hotelu, ale również sprawia, że podróżni mają o jeden problem mniej.


W jaki sposób można zorganizować transport z lotniska do hotelu?

Zapewnienie transportu z lotniska do hotelu to domena jakościowych hoteli. Jest to komfortowe rozwiązanie dla podróżujących. Nie muszą się oni martwić tym w jaki sposób i kiedy dotrą na miejsce noclegu. Liczba hoteli, które oferują usługę Shuttle bus stale rośnie. Nic w tym dziwnego! To ogromne ułatwienie dla klientów hoteli- korzysta z niego coraz więcej osób.

Aby zorganizować kompleksowy transport z lotniska do hotelu należy zrobić to przed przylotem. Dzięki temu kierowca będzie na nas czekał na parkingu tuż po wylądowaniu. Warto mieć na uwadze fakt, że oferta shuttle bus jest często bardzo oblegana. Z tego powodu dobrze jest jak najwcześniej poinformować obsługę hotelową o chęci skorzystania z tej usługi. Im wcześniejsza rezerwacja, tym tańsze transfery na miejsce noclegu.

Przeczytaj także: Jak wybrać idealne auto dla branży Horeca?

Transfery z lotniska do hotelu w luksusowym stylu

Goście hotelowi, nie tylko VIP, oczekują najlepszej obsługi, która również obejmuje transfer z lotniska bądź na lotnisko z hotelu. Za najwyższy poziom komfortu w tym czasie odpowiadają elektryczne samochody marki Mercedes-Benz Van EQV i eVito Tourer to dwa pojazdy, które zapewnią bezpieczny, cichy i komfortowy dojazd oraz przyjazd z lotniska. Auta te są przestronne i bezemisyjne, a wrażenia z jazdy wpłyną na postrzeganie przez gościa całej obsługi hotelowej.

Terminowe dotarcie na lotnisko czy do hotelu jest istotne dla podróży prywatnej czy biznesowej. W końcu samolot nie poczeka, a planowane od dawna spotkanie ciężko przełożyć. To tylko jedne z wielu powodów do właściwego i terminowego zaplanowania przejazdu.

Wykorzystanie samochodów dostawczych z napędem elektrycznym marki Mercedes-Benz jako shuttle busów posiada wiele korzyści - nie tylko wizerunkowych. Koszt przejechania 100 km elektrykiem jest niższe niż w przypadku auta spalinowego. Nie można zapomnieć o darmowym parkowaniu, co z pewnością ułatwia transport podróżujących i możliwości poruszania się po buspasach - w ten sposób szybciej znajdziemy się w hotelu.

Prywatny transfer na lotnisko samochodami marki Mercedes-Benz dają pewność komfortowego dojazdu na miejsce na czas. Goście hotelowi mogą z czystą głową rozsiąść się w wygodnych fotelach samochodów Mercedes-Benz.

Samochody elektryczne shuttle bus dostępne w MB Motors

Jako Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór modeli samochodów tej marki. Wśród nich znajduje się eVito Tourer czy Mercedes EQV, dwa niezwykle wygodne i bezpieczne samochody, które pozwalają swoim pasażerom się odprężyć i odpocząć po ciężkiej podróży. Więcej informacji o samochodach Mercedes-Benz znajduje się na naszej stronie. Można nas również odwiedzisz w salonach w Poznaniu, Piasecznie i Jankach koło Warszawy. Jeżeli więc chcesz wdrożyć w swoim hotelu usługę shuttle bus, to skontaktuj się z nami!