Samochody dostawcze dla branży gastronomicznej

Gastronomia to jedna z najstarszych form działalności usługowej. Branża ta musi sobie radzić z wieloma wyzwaniami oraz lepszymi i gorszymi chwilami. Warto jednak przygotować się na wszystkie możliwe sytuacje i wybrać dla swojej gastronomii niezawodny samochód, który sprawdzi się w każdym momencie Twojej działalności. Wybierz pojazdy marki Mercedes-Benz.

Samochody gastronomiczne Mercedes-Benz

Branża gastronomiczna łączy się z przewozem ogromnych ilości jedzenia, a niektóre z nich muszą być przechowywane w odpowiedniej temperaturze. Samochody dostawcze Mercedes-Benz sprawią, że przewóz transportu pomiędzy lokalami będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek!

Mercedes Sprinter

Samochód ten oferuje niesamowitą różnorodność. Wyróżnia się nie tylko innowacyjnym designem, ale i praktycznymi opcjami wyposażenia. Szereg systemów bezpieczeństwa sprawia, że kierowca i pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie podczas jazdy, a komfortowe rozwiązania przyczynią się do poprawy samopoczucia pracowników.

W branży gastronomicznej mamy styczność z produktami, które muszą być przewożone w określonej temperaturze. Dzięki możliwości zabudowy izotermicznej Sprintera jest to możliwe!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes Sprinter

eSprinter

Sprinter z napędem elektrycznym osiąga maksymalną moc 85 kW (116 KM) i przeznaczony jest do pokonywania tras po mieście. Jeśli musisz przewieźć towar z jednego lokalu do drugiego, to eSprinter jest dobrym rozwiązaniem. Jego przestrzeń ładunkowa wynosi 11 m3, a ładowność w wersji standardowej 1 045 kg.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes eSprinter

Vito

Vito Furgon zabierze ładunek do 6,6 m3, Vito Mixto do 4,1 m3, a Vito Tourer pomieści nawet dziewięć osób! Dopracowane techniczne systemy wspomagania oraz najlepsze wyposażenie zadbają o bezpieczeństwo pasażerów. Dzięki wzorcowym systemom każdy może odnieść korzyść - kierowca, pasażerowie i inni użytkownicy dróg. W Mercedesie Vito również można wykonać zabudowę izotermiczną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes Vito

Mercedes EQV

Będzie pracował cały dzień bez konieczności dodatkowego ładowania - jego zasięg wynosi 356 km. Jego wyrazisty wygląd zewnętrzny nadaje mu ekscytujący charakter. Wnętrze EQV wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiązań, mających na celu nie tylko podniesienie komfortu pasażerów, ale również zadbanie o ich bezpieczeństwo. Zdalne zarządzanie klimatyzacją, obsługa głosowa i dotykowa oraz najnowsze systemy bezpieczeństwa to tylko początek!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes EQV

Mercedes EQT

Eleganckie detale, trzy linie wyposażenia i łatwość dostosowania możliwości do indywidualnych upodobań. Tak można opisać model EQT, który wchodzi w nową erę elektromobilności! Każda jazda tym autem to niezapomniane wrażenia. EQT to komfort i bezpieczeństwo w jednym. Pojazd ten osiąga 282 km zasięgu i świetnie sprawdzi się do ekonomicznej jazdy pomiędzy lokalami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes EQT

Mercedes Klasa T

Ten mały van klasy premium to idealne rozwiązanie dla małych gastronomii czy kawiarni. Pojemność przestrzeni bagażowej osiąga aż 2 390 l! Dwie linie wyposażenia, duży wybór kolorów lakierów i różnorodne warianty felg umożliwiają personalizację auta pod swój lokal. Estetyka wnętrza podkreślona jest opcjonalnym innowacyjnym NEOTEX'em na panelach drzwi i w desce rozdzielczej oraz tapicerką ze sztucznej skóry ARTICO. Średnie zużycie paliwa tego auta wynosi 5,3-7,0 l/100 km. Producent dopracował kwestie bezpieczeństwa i komfortu, wyposażając Klasę T w najnowocześniejsze rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mercedes klasa T