Nowy EQS SUV Dla Pionierów Dowiedz się więcej!

Luksusowa marka Mercedes-Benz dąży do poszerzania wiedzy ludzi na temat naszego zmieniającego się klimatu. Elektromobilność to jej drugie imię. Oferta marki jest szeroka i stale poszerzana. aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Nowy Mercedes EQS SUV to członek rodziny EQ, który zachwyca swoim wyglądem, dynamiką, bezpieczeństwem, komfortem i wyposażeniem.


Mercedes EQS SUV - nowy członek rodziny EQ

Rodzina EQ jest regularnie uzupełniana o nowe auta. Niemiecka marka dąży do tego, aby w każdym swoim segmencie posiadać w pełni elektrycznego przedstawiciela. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom przyczynia się do zapewnienia lepszej przyszłości naszej planecie.

Ten topowy elektryczny SUV posiada elegancki i opływowy kształt. Według WLTP, jego zasięg całkowicie na napędzie elektrycznym wynosi 633 km. Czas ładowania do 80% wynosi około 31 minut, a jego moc to prawie 400 kW/ 544 KM. Codzienne podróżowanie EQS SUV jest łatwe i przyjemne. Elektryk ten dostępny jest w czterech wariantach napędowych:

 • EQS SUV 450+,
 • EQS SUV 450 4Matic,
 • EQS SUV 500 4Matic,
 • EQS SUV 580 4Matic.


Indywidualny charakter modelu EQS SUV

W trosce o komfort jazdy EQS SUV oferuje wyposażenie standardowe, Electric Art, Pakiet Night i Linię AMG. Wspólną cechą wszystkich wariantów jest wyraźnie widoczna optymalizacja aerodynamiczna.

Do najważniejszych elementów nadwozia zalicza się podświetlane stopnie nadwozia w stylizacji aluminiowej, które z pewnością przyciągają wzrok. Ułatwiają one wsiadanie do auta z przodu i z tyłu. Układ kierowniczy osi tylnej z regulacją kąta skrętu o wartości 10 stopni redukuje promień skrętu. Lampy tylne LED w kształcie spirali 3D w połączeniu z pasem świetlnym, to cecha charakterystyczna marki Mercedes-Benz. Natomiast DIGITAL LIGHT umożliwia poznanie technologii reflektorów. Osłona chłodnicy z wzorem Mercedes Benz i koła ze stopu metali lekkich podkreślają sportowy charakter pojazdu i już na pierwszy rzut oka widać, że z Mercedesa EQS-a SUV-a emanuje luksus. Pneumatyczne zawieszenie świetnie wybiera wszelkie nierówności.

Mercedes EQS SUV - luksusowy sedan i przestronność SUV-a w jednym

Kiedy usiądzie się na fotelu EQS-a SUV-a to nie będzie się chciało z niego wstawać. Wygoda, komfort i bogate wyposażenie sprawią, że pasażerowie będą się w nim czuli jak w domu. Sound Experience w połączeniu z systemem Burmester Surround Sound System zadba o odpowiednią akustykę w pojeździe.

Multimedialny świat Mercedesa EQS SUV

Mercedes ten posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na komfort jazdy. Integracja smartfona bezprzewodowo łączy telefon z systemem multimedialnym, a podczas jazdy możemy go naładować dzięki systemowi bezprzewodowego ładowania. Asystent wnętrza MBUX reaguje na język ciała i wspiera działanie kierowcy. MBUX Entertainment umożliwia przesyłanie ulubionej muzyki do swojego Mercedesa. Ekran MBUX Hyperscreen rozciąga się na całą szerokość wnętrza - są to trzy ekrany, które łączą się w jeden wyświetlacz. A dla alergików system ENERGIZING AIR CONTROL Plus, który nadzoruje jakość powietrza zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu.

Komfort jakiego jeszcze nie było

W przypadku EQS SUV komfort jazdy jest niesamowity. Fotele można sobie dowolnie ustawiać, a nawet cieszyć się masażem. Z tyłu auta znajduje się kanapa z możliwością sterowania pochylenia oparcia, a w każdym zagłówku są zamocowane prestiżowe poduszki. Pasażerowie siedzący z tyłu mogą cieszyć się dodatkową rozrywką, dzięki dwóm ekranom. EQS SUV jest zdecydowanie bardziej wygodny niż limuzyna EQS. Ogromny bagażnik umożliwia rodzinny wyjazd za miasto i spakowanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy.

Poruszając się po mieście i poza nim, kierowca może skorzystać z pakietu ENERGIZING Plus, który łączy w sobie wiele elementów wyposażenia Premium z innowacyjną technologią. Wspomaga on nie tylko koncentrację za kierownicą, ale również potęguje przyjemność z jazdy.

Panoramiczny dach przesuwny daje uczucie swobody i wprowadza do pojazdu naturalne światło - nadaje on również wyglądowi zewnętrznemu lekkości i ekskluzywności. Pakiet KEYLESS-GO umożliwia uruchomienie silnika, zablokowanie pojazdu oraz jego bezdotykowe otwieranie i zamykanie w prosty sposób.

System ładowania prądem stałym umożliwia szybkie ładowanie baterii wysokiego napięcia do 40 kW, a ładowanie prądem zmiennym jest możliwe z mocą do 11 kW.

W Mercedesie EQS SUV możesz poczuć się nie tylko komfortowo, ale i bezpiecznie

Producent dużą uwagę przykłada do bezpieczeństwa swoich samochodów. Z tego powodu EQS SUV wyposażony jest w:

 • system PRE-SAFE,
 • PRE-SAFE Impulse Side,
 • aktywne oświetlenie Ambiente,
 • pakiet ochrony pojazdu GUARD 360 Plus,
 • pakiet lusterek,
 • systemy wspomagania:
  • asystent ECO,
  • pakiet systemów wspomagania Plus,
  • system wspomagania parkowania z pamięcią,
  • pakiet parkowania z funkcją zdalnego parkowania,
  • tryb usług dla początkujących w zakresie jazdy i parkowania,
  • pakiet parkowania z kamerą 360°.

Elektryczny Mercedes-Benz EQS SUV dostępny w naszej ofercie

Sprawdź ofertę i cenę samochodów elektrycznych w MB Motors! Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Mercedes-Benz z salonami w Poznaniu, Piasecznie i Jankach koło Warszawy. Jeżeli jesteś zainteresowany Mercedesem EQS SUV to skontaktuj się z nami i umów się na jazdę testową!

Auta elektryczne i Hybrydy dostępne w MB Motors: