Dowiedz się więcej o elektrycznych samochodach dostawczych Mercedes-Benz i pobierz wskazówki dla kierowców.

Ładowanie – czyli jak zapomnieć o tankowaniu na stacji paliw?

eVany Mercedes-Benz oferują kilka możliwości ładowania samochodu. Jedną z nich jest możliwość naładowania go w domu podłączając samochód bezpośrednio do zwykłego gniazda sieciowego lub skorzystanie z Mercedes-Benz Wallbox Home, który może zostać zamontowany np. w Twoim garażu. Gdy wybierasz się w dalszą podróż Twój Mercedes naładuje swoją baterię na każdej publicznej stacji ładowania. Korzystanie z aplikacji Mercedes me Charge to najprostszy sposób na ładowanie Mercedesa - możesz to zrobić wszędzie, gdzie tylko zechcesz i to bez konieczności zakładania wielu kont u różnych dostawców na stacjach ładowania – jedna aplikacja, wszystkie ładowarki. To takie proste!

Bez względu na to dokąd planujesz dojechać, nawigacja zaplanuje Twoją trasę z uwzględnieniem koniecznych punktów ładowania.

Ładowanie baterii odbywa się także w czasie jazdy dzięki funkcji, którą nazywamy rekuperacją czyli odzyskiwaniem energii przy hamowaniu. Czy wiesz, że to właśnie w ten sposób doładowują baterie swoich bolidów kierowcy F1?

Cisza – zapomnij o dźwięku silnika i ciesz się przyjemnością z jazdy

Nieodłączny element korzystania ze 100% elektrycznego samochodu, to kojąca cisza podczas jazdy. Niezależnie od prędkości, z którą się poruszasz, podróżowanie elektrycznym Mercedesem to sama przyjemność i komfortowe warunki dla Ciebie i Twoich pasażerów.

100% elektryczny, wciąż Mercedes-Benz

Nasze eVany to wszystko czego oczekujesz od Mercedesa: komfort, bezpieczeństwo, przestrzeń i materiały wysokiej jakości, czyli wszystko to, za co kochamy nasze Gwiazdy